Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakibi Bayern Münih antrenmanında Rodriguez ile Rudy arasında gergin anlar yaşandı. Oyuncuları araya giren arkadaşları ayırdı.

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi son 16 turundaki rakibi Bayern Münih’in son antrenmanında sinirler gerildi. James Rodriguez ile Rudy arasında yaşanan tartışmayı takım arkadaşları araya girerek ayırdı.

İKİLİ MÜCADELE ESNASINDA SERTLİK

Kolombiyalı James Rodriguez’in Rudy’ye yaptığı sert müdahele sonrası sinirler gerildi. İki oyuncu birbirlerinin üzerine yürürken, olayların büyümesini takım arkadaşları önledi.

Alman basınından Bild’in haberine göre, Antrenmanda yaşanan tartışmanın ardından Bayern Münih Teknik Direktörü Jupp Heyckness’in ise kendisine sert müdahalede bulunulduğunu düşünen Rudy için, James Rodriguez’in yaptığı hareketin nomal bir müdahale ve bu oyunun bir erkek sporu olduğunu söylediği kaydedildi.

James Rodriguez ile Rudy arasında yaşanan tartışmanın ardından olay büyünce tecrübeli futbolcu Robben araya girerek, “Hadi çocuklar, tamam!” diyerek tartışmayı sonlandırdı.

PAYLAŞ