Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, görevden kaçmadığını belirterek, “Ben tüymedim, tüymem de. Mayıs ayında seçim olmalıdır.” dedi.

Galatasaray Lisesinde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda oyunu kullanan Albayrak, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Oyunu Mustafa Cengiz lehine kullanan Albayrak, daha önce Dursun Özbek’in görevden kaçtığını ima eden açıklamalarına da cevap verdi. Mayıs ayında seçim olması gerektiğini ifade eden deneyimli yönetici şunları söyledi;

“BEN TÜYMEDİM, BİZ TÜYMEDİK”

“Galatasaray’a yakışan konuşmalar yaptılar. İki başkan adayına da teşekkür ediyorum. Ancak gönül isterdi ki bu konuşmalar ve seçim mayıs ayında olsun. Bütün Galatasaraylılar gibi ben de çok mutlu olurdum. Maalesef başkanımız ani bir kararla baskın bir seçim yaptı. Hiçbirimizin hazırlanma şansı olmadı. Zaten biliyorsunuz benim bir cenazem olduğu için fazla zaman ayıramadım. Ben tüymedim, biz tüymedik. Biz Galatasaray için her zaman varız. Bütün Galatasaraylıların bunu böyle bilmesini istiyorum. Serum şişesiyle hastaneden kaçıp maça giden adam hiçbir zaman tüymez. Galatasaray için bu çok önemlidir. Galatasaray mayıs ayında seçim yapmalıdır.” diye konuştu.

Abdurrahim Albayrak: Ben tüymedim, tüymem – İZLE

MAYISTA GÖREVE TALİBİZ MESAJI

Bir basın mensubunun, “Mayıs ayında seçim olursa başkan adayı mısınız?” şeklindeki sorunu üzerine Albayrak, şu ifadeleri kullandı: “Şu anda beraber olduğum arkadaşlar var. Onlarla oturup Galatasaray için faydalı olan neyse ona karar vereceğiz. Ancak bütün Galatasaraylılar ve taraftarlarımız bilsin ki ben hiçbir zaman Galatasaray’dan kaçmam. Galatasaray altyapısında 12 yıl başkanlık yaptım. Galatasaray’da 4 dönem görev aldık ve başarılı işlere imza attık. Galatasaray’ın başarılı olması için kıskançlıkları bir tarafa bırakmak lazım. Bu kıskançlığı kaldırırsak, Galatasaray’ın bileğini kimse bükemez.”

PAYLAŞ