Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Denizli’de katıldığı açılışta Domagoj Vida’nın sorulması üzerine “Nalburda satılıyor” esprisi yaptı.

Denizli’de gerçekleştirilen ve Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın katıldığı Denizli Beşiktaşlılar Derneği ile Kartal Yuvası’nın açılışında izdiham oldu.

TARAFTARLAR DA KATILDI

Altıntop Mahallesindeki Denizli Beşiktaşlılar Derneği önündeki açılışa Kulüp Başkanı Fikret Orman, Denizli Valisi Hasan Karahan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Beşiktaş Yöneticileri ve çok sayıda taraftar katıldı.

Başkan Orman’ı tezahürat ve meşalelerle karşılayan çok sayıda taraftar izdihama neden olurken, açılışta izdiham nedeniyle konuşma yapılmadan kurdele kesildi. Başkan Fikret Orman Beşiktaş ürünlerinin yer aldığı vitrinleri kısa süreli inceleyerek basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“ARDA BEŞİKTAŞ’IN GÜNDEMİNDE YOK”

Arda Turan’ın gündemlerinde olmadığını belirten Fikret Orman, “Arda çok sevdiğimiz bir çocuk. Türk sporunu önemli bir oyuncusu. Bizi yurt dışında gayet iyi temsil eden bir kardeşimiz. Bizim Beşiktaş’ın gündeminde şu anda yok. Ama Arda ile ilgili fikirlerimi pozitif olarak anlatmak istiyorum ki, bu türlü oyuncularımızı kazanmamız lazım. Onunla alakalı Türkiye’de tabiri caizse linç kampanyası yapmak istiyorlar. Ona karşıyım. Böyle değerli oyuncularımızı kazanmamız lazım. Çok sevdiğim bir oyuncu ama şu anda Beşiktaş’ın gündeminde yok” dedi.

“CENK TOSUN’UN BU SENE AYRILMASINI DÜŞÜNMÜYORUZ”

Ahmet Nur Çebi’nin Cenk Tosun’un değeri ile ilgili yaptığı açıklamalara da değinen Orman, “Cenk Tosun ile alakalı ben ve yönetimim açıklamalarda bulundu. Bu sene takımdan ayrılmasını düşünmüyoruz. Önümüzdeki günler ne gösterir bilmiyorum. Beşiktaş’a resmi olarak gelmiş bir yazı da yok, bunlar rivayet işte.” ifadelerini kullandı.

DOMAGOJ VİDA SORUSUNA ESPRİLİ CEVAP

Domagoj Vida hakkında gelen soruya “Nalburda satılıyor” esprisi yapan Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, “Beğendiğimiz bir futbolcu. İnşallah sonucuna gelir. Daha açıklanmadığına göre hala pürüzler olabilir”diye konuştu.

PAYLAŞ