Galatasaray’ın son haftalarda kaybettiği puanların sorumlusu ilan edilen Igor Tudor, taraftarların istifa çağrısına gülerek cevap verdi.

Evkur Yeni Malatyaspor’a 2-1 yenilerek zirveyi bir kez daha Medipol Başakşehir’e kaptıran Galatasaray’da fatura Tudor’a çıktı. Atatürk Havalimanı’nda takımı bekleyen sarı kırmızılı taraftarlar, Hırvat teknik adamı istifaya davet etti.

TARAFTARIN TEPKİSİNE ‘TAMAM’ İŞARETİ

Sarı-kırmızılı kafile, havalimanına iniş yaptıktan sonra takım otobüsüne hareket etti. Igor Tudor’un otobüse bineceği sırada, taraftarlar ‘Igor Tudor istifa’ tezahüratlarında bulundu. Bu sırada Igor Tudor, ön kapıdan otobüse bineceği sırada önce yumruk daha sonra ise baş parmağıyla ‘Okey’ (tamam) anlamına gelen hareketi yaptı.

TUDOR’UN TEBESSÜMÜ TARAFTARI KIZDIRDI

Hırvat teknik adam, otobüse bindikten sonra da taraftarların tepkileri devam etti. Tudor ise yerine oturarak taraftarları izledi. Igor Tudor’un zaman zaman gülümsemesi sarı-kırmızılı taraftarları daha da kızdırdı.

Bu sırada başkan Dursun Özbek ise takımla havalimanından çıkmadı ve içeride kalmayı tercih etti. Özbek, otobüsün ardından özel aracıyla havalimanından ayrıldı.

PAYLAŞ