Oğlu hayatını kaybeden Mesut Yılmaz eşiyle birlikte ABD’den döndü, cenazenin bulunduğu hastaneye gitti, Mesut Yılmaz daha sonra hastaneden ayrılırken eşi ise orada kaldı.

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz’ı taşıyan uçak Atatürk Havalimanı’na indi.

DOSTLARI KARŞILADI

Oğulları Mehmet Yavuz Yılmaz’ın ölümünden haberi olmayan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz çifti Los Angeles’ten saat  19.40 sıralarında İstanbul’a geldi. Yılmaz çiftini yakınları ve dostları karşıladı.

THY’ye ait tarifeli uçaktan inen Yılmaz ile eşi Berna Yılmaz, aprondan araçlarla B Kapısı’ndan çıkarıldı. Yakınları ve akrabaları tarafından karşılanan Yılmaz ile beraberindekiler, araçla havalimanından ayrıldı.

Mesut Yılmaz Türkiye’ye döndü VİDEO

Mesut Yılmaz Türkiye'ye döndü
Fotoğraf: DHA

HASTANEYE GİTTİLER

Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz, oğlu Yavuz Yılmaz’ın cenazesinin bulunduğu özel hastaneye gittiler. Hastanede yakınları tarafından karışlanan Mesut Yılmaz ve Berna Yılmaz’ın üzgün oldukları görüldü.

Mesut Yılmaz Türkiye'ye döndü

BERNA YILMAZ HASTANEDE KALDI

Yaklaşık 50 dakika sonra ilk olarak  Mesut Yılmaz, kardeşi Turgut Yılmaz, eski Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Abdurrahim Albayrak araca binerek hastaneden ayrıldı. Berna Yılmaz ise hastanede kaldı. Ziyarete gelenler arasında ise Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, eski milletvekillerinden Cavit Kavak, Türkiye eski Futbol Direktörü Fatih Terim de taziye ziyaretine geldi.

Mesut Yılmaz Türkiye'ye döndü

PAYLAŞ