15 Temmuz Fetö darbe girişimi sonrası ortaya çıkan gerçekler kan donduran cinsten.

Zaman Gazetesi’nin darbe girişiminden 9 Ay 10 gün öncesinden yayınladığı reklam, bugün daha iyi anlaşılıyor. Reklamda duyulan savaş ikazı siren sesleri ardından gülen bebek videosu, darbe girişimi sonrası anlam kazandı.  İşte darbe girişiminden 9 ay 10 gün önce yayına giren 5 Ekim 2015 Zaman Gazetesi reklam filmi.

Sosyal Medya’da tartışılan bu video ile Fetö’nün “9 ay 10 gün sonra darbe ile doğacak yeni gün” mesajı verildiği konuşuluyor. Bu tür mesajlar illuminati denilen mason örgütünü çağrıştırıyor. Fetö örgütü için Abd’li Dana Rohrabacher “Gülen hareketi ülkemizdeki, kurucu atalarımız zamanına giden Mason örgütlenmesi gibi görünüyor.” demişti. Örgüt üyelerinde ele geçirilen 1 dolarlar da zaten yıllardır üzerindeki masonik işaretler ile gündeme geliyordu.

Twitter’da bir fetö sempatizanının 18 haziran’da darbe girişiminin gününü vermesi de dikkat çekti.  Mesajı yazan kişi darbe girişiminden sonra hesabını kapattı fakat, google’ın geçmişi gösteren sistemi sayesinde kişinin gerçek olduğu anlaşıldı. Ayrıca twitter’dan kullanıcı adı ile arama yapınca Atatürk’e küfür eden, “Tuncay Opçin” twitleri paylaşan biri olduğu gözüküyor.

darbeyi bilen

İşte o paylaşım ;

darbenin gününü bilen

Sözde akademisyen Osman Özsoy’un da darbe girişimini 1 ay önceden bilen manalı konuşmasının videosu da gündeme oturdu. 

PAYLAŞ