Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2013-11-28 16:43:06Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Atalay Demirci’nin Sosyal Medya twitter hesabı “Ayyıldız Tim” isimli Türk Hacker Grubu tarafından ele geçirildiği iddia edilerek, yazışmaları ifşa edildi. 

Geçmişte Fetö sempatizanı olan , son dönemde demokrasi nöbetlerinde boy gösteren Atalay Demirci’nin , kendisine ait olduğu iddia edilen yazışmalarda 29 Temmuz’da Enes Kanter’den para istediği görülüyor. İşte o yazışma;

Enes Kanter : Çok Sıkışık Durumda, Bir çok kişi işini kaybediyor ailesine zor bakıyor. Bizim bile Amerika’ya bölgelere ödemem gereken şeyi ödücem yeni sezonun yatmasını bekliyorum. Onun için şuan ben de biraz sıkışığım abi. İleride olabilir de ama şuan zor olabilir. Kusura bakma abi bizde diğer taraflarada yetişmeye çalışıyoruz yoksa birçok hizmet duracak Allah korusun.

Atalay Demirci : Anladım enesim biliyorum azçok tahmin edebiliyorum Allah yardımcımız oldun hepimizin kardeşim. Tedbiren takibi bırakmak zorundayım bu arada anlarsın kardeşim.

Enes Kanter : Sorun değil abi.

Atalay Demirci : Nelere bakarak insan avlıyorlar ne hikayeler var bi bilsen dur  bakalım gelcez gibi bizde oralara nolur dua et bizede Allaha emanet ol.

para borç enes kanter

 

Ele geçirilen diğer yazışmada Hakan Şükür ile yapılmış. Alttan başlayarak okuyunuz.

atalay demirci hakan şükür yazışma ifşa

Atalay Demirci’nin Fethullah Gülen’i ziyaret ettiğine dair fotoğraflar da sosyal medyada günün konusu oldu.

atalay demirci gulen feto

PAYLAŞ