Adanalı Kadın Kocasını Demir Çubukla Döverek Hastanelik etti. 

Merkezdeki Yüreğir İlçesi’nde oturan inşaat işçisi Hüseyin Erdoğan, 2 yıl önce inşaatta iskeleden düşüp yaralandı. Ayağındaki doku zedelenmesi nedeniyle Hüseyin Erdoğan yürüme güçlüğü çekince çalışamaz hale geldi.

Ölen babasının emekli aylığını alan annesi 70 yaşındaki Fadime Erdoğan’ın yardımıyla geçinen Hüseyin Erdoğan ile eşi Nuray Erdoğan, dün ekonomik nedenlerle tartıştı ve büyüyen tartışmada sinirlenen Nuray Erdoğan eline aldığı demir çubukla kocası Hüseyin’e vurdu. Başı yarılan, elinden yaralanan Hüseyin Erdoğan’ı eşinin elinden komşuları kurtardı.

Hüseyin Erdoğan, TOKİ Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Başına 4 dikiş atılan Hüseyin Erdoğan taburcu edildi. Nuray Erdoğan , komşuların ihbarı üzerine harekete geçen polis  ‘aile içi şiddet’ suçundan gözaltına aldı.

Taburcu olduktan sonra eşinin gözaltında olduğunu öğrenen Erdoğan, karakola gidip, “Bir anlık öfkeyle vurdu, bizim aile içi meselemiz” diyerek şikayetçi olmadı. Nuray Erdoğan ise nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

1251372_958e4c16fc0b7b91053b202b59795d01

Nuray Erdoğan’ın, oğlu Hüseyin’e ve kendisine sürekli şiddet uyguladığını ileri süren anne Fadime Erdoğan, “Bu kadın çok sinirli, her gün oğlumu dövüyor. Beni de dövüyor. O kadın bir gün bu adamı öldürecek” diye dert yandı

PAYLAŞ