Amber Heard Johnny Depp’ten Sürekli Dayak Yediğini İddia Etti!

Amber Heard Johnny Depp çiftinin boşanacakları haberine şok olan  hayranları ,”neden boşanıyor bunlar” diye düşünürken “dayak” olayı gündeme bomba gibi düştü.

Sosyal medyada erkekler ;”öyle hatun dövülür mü?” yorumu yaparken. Bayanlar ise “yalan söylüyordur johyny öyle şey yapmaz .s” yorumlarında bulunuyor.

amber heard dayak johny depp

Amber Heard kavga sırasında eşinin yüzüne cep telefonunu fırlattığını söyledikten sonra mahkemeye kanıt olarak sunduğu fotoğraflar sosyal medyayı salladı. Duruşmanın ardından jüri ünlü aktöre uzaklaştırma cezası verdi. Bu süreçte Depp’in eşiyle iletişime geçmesi de yasak. Johnny Depp’ten boşanma davasında nafaka da talep eden Heard’e yanıt Depp’in avukatından geldi. Depp cephesi nafaka isteğine itiraz yoluna gidecek.

Heard’ün yazılı savunmasında yer alan ifadeler dikkat çekti.

Amber Heard ifadesinde “Johnny eve dönecek ve beni fiziksel ve ruhsal anlamda terörize edecek diye çok korkuyorum.” dedi.

52 yaşındaki aktör Johnny Depp ve genç oyuncu Amber Heard 2011 yılında birlikte rol aldıkları ‘The Rum Diary’ filminin ardından aşk yaşamaya başlamışlardı. Daha sonra evlenen çiftin mutluluğu 15 ay sürdü. Heard ve Depp’in bu evlilikten çocukları bulunmuyordu.

 

PAYLAŞ